Ozelenění teras a střech, mobilní zeleň
 

- Velmi rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací jakýchkoliv úprav týkajících se zeleně na terasách, střechách, ale také dvorech.

- Rostliny se umisťují do nádob, jejichž vzhled a velikost vychází z několika faktorů. Při výběru vhodných nádob pro rostliny je důležité místo, funkce (okrasná, užitková, relaxační), Vaše představa a různé další limity.  

- Díky našim kontaktům Vám můžeme nabídnout nádoby z různých materiálů – od přírodního kamene (žula, pískovec aj.), přes keramiku, umělé hmoty až po dřevo. U dřevěných truhlíků snad jako jediní užíváme speciální vnitřní fólii, která několikanásobně prodlužuje jejich životnost. Dřevěné truhlíky se pak udržují pouze z venku, zatímco zevnitř zůstávají stále jako nové.

- Mobilní zeleň se stává rok od roku častějším doplňkem každé zahrady, terasy nebo i prostranství před budovou. „Mobilní“ proto, aby se speciální rostliny mohly na zimní období přesunout do chráněných prostor. Jedná se často o exotické rostliny, které nás upoutávají svou krásou ve Středomoří – různé palmy, oleandry, bougainvillea, vavřín aj.

- Střešní zahrady jsou v naší zemi fenoménem jen několika posledních let. Přestože klimatické podmínky jsou po významnou část roku nepříznivé (mráz, sníh, déšť a sucho), díky novým technologiím ve stavebnictví je trvalé ozelenění střech budov možné, a to včetně výsadby větších dřevin, které jsou speciálně ukotveny.

- Rostliny vhodné do nádob na terasy a balkóny si můžete vybrat v našem zahradnictví.

- O výběru rostlin pro konkrétní místo se s námi můžete poradit zde.